عضویت شما در وب سایت موسسه امیدان حضور به معنی توافق کامل شما با شرایط ذیل می باشد:

 1. کاربران باشگاه، شرایط و ضوابط (همین توافقنامه ) را که توسط سایت موسسه امیدان حضور منتشر و بروز شده است را در مدت زمان عضویت خود میپذیرند. این توافقنامه جایگزین تمام اطلاعات قبلا منتشر شده میباشد و کاربران مسئولیت برای هر بروز رسانی را بررسی کرده اند. اگر این سند بروزآوری شد، هر گونه تغییرات به تمام کاربران اعمال می شود، از جمله اعضایی که قبلا ثبت نام شده اند. موسسه امیدان حضور ممکن است این توافقنامه را بدون اطلاع قبلی در تمام یا بخشی از آن را تغییر دهد . که ممکن است تغییرات روی جوایز و مزایای به دست آورده قبل از این تغییرات تاثیر گذارد.
 2. خدمات و محتویات سایت موسسه امیدان حضور ، صرفاً برای استفاده شخصی و غیر تجاری کاربران عرضه شده است. هرگونه سوء استفاده از این اطلاعات، پیگرد قانونی خواهد داشت. هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در این سایت برای فروش، تولید مجدد و یا ایجاد ترافیک در سایت خود استفاده نماید. استفاده از محتویات سایت موسسه امیدان حضور برای سایت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مدنظر نباشد، با ذکر منبع یا آدرس سایت مجاز می باشد.
 3. کاربران گرامی به سایت موسسه امیدان حضور اطمینان می دهند که از محتویات این سایت برای رسیدن به مقاصدی که برخلاف قوانین موضوعه یا شرایط استفاده از موسسه امیدان حضور می باشد، استفاده نخواهند کرد. آنها از موسسه امیدان حضور به گونه ای استفاده نخواهند کرد که باعث آسیب، از کار انداختن یا معیوب ساختن سایت شود. همچنین کاربران مجاز به دسترسی یا تلاش برای دسترسی به اطلاعات یا محتویاتی که تعمداً به طور متعارف در دسترس مخاطبین قرار نگرفته واز طریق صفحات سایت ارائه نشده اند، نیستند.
 4. مطالب سایت موسسه امیدان حضور ممکن است شامل لینک هایی به سایت های دیگرباشد. موسسه امیدان حضور این لینک ها را برای سهولت کاربران فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک ها به معنی تأیید یا ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست. این سایت ها تحت کنترل موسسه امیدان حضور نیستند و موسسه امیدان حضور هیچ مسئولیتی در قبال محتویات این سایتها، از جمله لینک ها و عکسها، ندارد. کاربران توافق می کنند مسئولیت هرگونه خسارت و آسیب احتمالی به رایانه شان از طریق ویروس یا فایل های مخرب دیگر که می تواند ناشی از دریافت و استفاده از داده ها و فایل های متعلق به سایت های لینک شده در موسسه امیدان حضور باشد، خود برعهده خواهند داشت.
 5. وب سایت موسسه امیدان حضور ، تحت هیچ شرایطی، مسئولیت تأخیر یا عدم کارکرد سایت را که ممکن است ناشی از عوامل طبیعی، نیروی انسانی، مشکلات اینترنتی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد، برعهده ندارد.
 6. افراد برای عضویت در سایت موسسه امیدان حضور و خرید از آن باید به قسمت عضویت مراجعه کنند تا پس از وارد کردن اطلاعات خواسته شده، لینک تأیید عضویت برای آنان ارسال شود. کاربران با کلیک کردن بر روی این لینک، عضویت خود را تأیید می کنند.
 7. کاربر موظف است اطلاعات شخصی واقعی و صحیح خود را در سایت وارد نماید. سایت موسسه امیدان حضور مسئولیتی در قبال هرگونه مشکل احتمالی که در اثر ارائه اطلاعات غلط از طرف کاربر به این سایت، ایجاد شده است، ندارد.
 8. به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکانپذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو برعهده خود افراد بوده و شرکت هیچ گونه مسئولیتی در خصوص مغایرت های احتمالی ندارد.
 9. کلمه عبور هر کاربر، محرمانه بوده و مسئولیت حفاظت از آن به عهده خود او می باشد.
 10. رسیدهایی که پس از خرید برای کاربران عضو ارسال می شود، دارای نام و مشخصات است اما کاربر عضو باید از رسید یا کد دریافتی مراقبت نماید و چنانچه به هر دلیلی رسید مربوطه مفقود شود و یا شخص دیگری از آن استفاده کند، شرکت در این زمینه هیچ مسئولیتی ندارد.
 11. سیستم پرداخت ما از طریق درگاه الکترونیکی بانک های معتبر کشور انجام می شود، بنابراین موسسه امیدان حضور مسئول مشکلات احتمالی پرداخت بانک ها نخواهد بود.
 12. عضویت در وب سایت رایگان است. و مدت آن نا محدود است.  موسسه امیدان حضور حق دارد حساب کاربرانی که ۲ سال استفاده نکنند را باطل نماید.
 13. این موافقتنامه، شامل تمام اسناد اشاره شده در اینجا، نشان دهنده درک کل آن بین ما و هر کاربری عضو است و جایگزین هر گونه قرارداد دیگر، اظهارات و یا تضمینی است. عناوین استفاده شده در این موافقتنامه برای نشانه است و در معنای هر بخش تاثیر نمی گذارد. هر کاربر استفاده کننده از هر بخش باشگاه باید شرایط و شرایط این توافق را پذیرفته باشد.
 14. ما ممکن است شرایط این توافقنامه را در هر زمان بدون اطلاع قبلی با ارسال یک تجدید نظر در وب سایت بخش باشگاه مشتریان موسسه امیدان حضور را تغییر دهیم. هر گونه تغییر محض قرار گرفتن درسایت موثر است ، مگر اینکه گفته شود. شما همیشه متوانید نسخه فعلی این موافقتنامه در هر زمان در سایت قابل مشاهده است.