آکادمی امیدان بستری مجازی است برای یادگیری و یاد دادن.
ما در آکادمی امیدان هم آموزش حضوری برگزار می کنیم و هم آموزش های مجازی. هر دو نوع برگزاری به صورت کاربردی و علوم انسانی و علوم اجتماعی مانند دوره های متنوع روانشناسی، دوره های مدیریت ، دوره های کسب و کار، دوره های نقاشی و … ما تمام تلاش خود را می نماییم تاعلاقه مندان به یادگیری بتوانند به ساده ترین شکل ممکن به آموزش های کاربردی دسترسی داشته باشند. و در نهایت برای بازار کار و آماده شوند.

سال 1395 ایده اولیه آکادمی امیدان شکل گرفت، ایده ای که با هدف تهیه آموزش های کاربردی در تمامی حوزه های علوم مختلف بود، تا بتواند این آموزش ها را فراگیر کرده و هموطنانی که در سراسر ایران به یادگیری علاقه مند هستند را پوشش دهد. هدف دیگر راه اندازی سایتی بعنوان مرجع یادگیری و آموزش های متنوع که بتواند با قیمت هایی کاملاً رقابتی و مقرون به صرفه، آموزش های با کیفیت را به جامعه کارشناسان و علاقه مندان ارائه نماید.
راه اندازی و شروع فعالیت سایت از حوالی سال 97 با یک دوره آغاز شد، دوره ای با عنوان الماس خودت شو، که با استقبال خوب بسیاری از علاقه مندان مواجه شد.


گسترش سایت به مرور ادامه یافت و دوره های مختلفی به این مجموعه اضافه گردید که هر کدام در نوع خود قابل رقابت با دوره های حضوری است.

یادگیری با همراهی آکادمی امیدان مزیت های مختلفی دارد:

  • ارائه گواهینامه های آموزشی معتبر
  • ارائه آموزش ها به صورت ویدئویی و کاملاً کاربردی
  • دسترسی به مدرس از طریق قسمت پشتیبانی برای طرح سوالات
  • گارانتی بازگشت وجه در دوره ها
  • ارائه مطالب، مقالات و دوره های رایگان گوناگون که صرف استفاده از آن ها می تواند تاثیر مطلوبی در یادگیری و رشد فردی و سازمانی بگذارد.
  • همکاری با مدرسین و مشاورین مطرح کشور در زمینه برگزاری دوره های درون سازمانی و خدمات مشاوره ای.
  • و…..

اکنون به لطف خداوند و همراهی شما دوستان، ایران آکادمی از مراجع آموزشی معتبر کشور در حوزه آموزش های مجازی شناخته می شود و معمولاً بعنوان گزینه ای در دسترس برای بسیاری از سازمان ها و افراد علاقه مند به یادگیری بحساب می آید

معرفی انواع دوره های آموزش آکادمی امیدان

دوره های امیدان آکادمی به دو دوره ی حضوری و غیر حضوری تقسیم بندی می شود که تمامی رده های سنی را از 3 سال تا 99 ساله را شامل می شود. ما در آکادمی امیدان سعی کرده ایم تا تمامی سلیقه ها را با هر میزان توانایی یادگیری پوشش دهیم.

جهت آشنایی بیشتر و یا مشاهده ی دوره های آموزشی می توانید وارد وب سایت آکادمی امیدان شوید. کلیک کنید