در گذشته ای نه چندان دور بشر چنین می چنداشت که قوای تعقل و منطق صرف تنها ابزارهای درونی وی و تکنولوژی و دستاوردهای حاصل از آن تنها یاران حقیقی او در جهانند. در زمان جنگ جهانی دوم و با ظهور حکومت های دیکتاتور و تفکرات خصمانه و فردگرایانه بسیاری از افراد دردام چنین تفکری فرو افتاده و توده عظیمی از هموطنان خود را به کام مرگ فرستاده و یا در اردوگاه های کار اجباری به اسارت کشیدند. در میان اسیران یکی از اردوگاه ها که «آشویتس» نام داشت مردی به نام «ویکتور فرانکل» حضور داشت.

وی به مدت سه سال در بدترین شرایط ممکن به حیات خویش ادامه داد و در حالیکه بسیاری از مردان قوی و صبور اردوگاه از شدت ناامیدی جان خود را از دست دادند وی موفق شد سختی ها را پشت سر گذارد و جان سالم از این مهلکه بدر برد. هنگامیکه از وی پرسیدند که چه عاملی موجب تقویت نیروی ایما و امید در وی شد او جواب داد : نیروی ذهن.

امروزه به ذهن بشر به چشم منبع عظیم انرژی نگریسته می شود. این ابزار قدرتمند قادر است رویاهای بشر را به واقعیت تبدیل کند و یا حقایق را از دید وی پنهان نگاه دارد. در این میان ضمیر ناخود آگاه به عنوان سرزمین اسرار آمیز ذهن بشر سرشار از توانایی ها و نیروهای ناشناخته ای سات که قادرند به آسانی زمام اختیار احساسات، آرزوها، ترس ها، امیدها و تمایلات را در دست بگیرد.

[hm_button type=”animated3″ title=”خرید آنلاین کتاب معجزه شادی” size=”large” url=”http://www.omidanhozoor.com/product/shopping-online-book-miracle-of-happiness/” target=”_blank” bg_color=”#8224e3″ bg_hover=”#eeee22″ icon=”ico-basket” margin_top=”” margin_bottom=””][/hm_button]

پیشنهاد می کنیم بخوانید :   برگزاری رویداد ارتقاء خلاقیت در فضای کسب‌وکار روان‌شناسان

کتاب حاضر برگردان کی از پرفروشترین کتاب های روانشناسی مردمی طی دو دهه اخیر است. اندرو متیوس نویسنده کتاب هایی از جمله « شادی بیکران »، « درخت دوستی » و «آخرین راز شاد زیستن» است. تخصص وی در زمینه روانشناسی مردمی و موضوعاتی است که بر کیفیت زندگی روزمره واقعی افراد جامعه تاثیر می گذارد.

از آنجاییکه بهبود وضعیت سلامت جسم و سلامت روح افراد در گرو میزان شادی باطنی و رضایت خاطر آنان است این مجموعه با هدف اطلاع رسانی و ایجاد آگاهی در زمینه جنبه های مختلف ضمیر ناخودآگاه تهیه و طراحی شده است.

امید است خوانندگان با مطالعه عناوین و مباحث این مجموعه، به توانایی و استعداد ذاتی خویش در کنترل ذهن و سرنوشت خود واقف شده و زین پس با تعقل و عاقبت اندیشی به شیوه رفتار و کیفیت افکار خود بنگرند.

هم اکنون می توانید این کتاب را از فروشگاه اینترنتی امیدان حضور سفارش دهید

[hm_button type=”animated3″ title=”خرید آنلاین کتاب معجزه شادی” size=”large” url=”http://www.omidanhozoor.com/product/shopping-online-book-miracle-of-happiness/” target=”_blank” bg_color=”#8224e3″ bg_hover=”#eeee22″ icon=”ico-basket” margin_top=”” margin_bottom=””][/hm_button]

مشخصات کتاب معجزه شادی

کاربردی ترین شیوه دستیابی اعتماد به نفس و آرامش

نویسنده : اندرو ماتئوس

مترجم : دکتر جاوید ثمودی

تابستان 1392

انتشارات موسسه علم معمار

168 صفحه

دیدگاه خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد ضروری ستاره زده شده اند *